Esenboğa Oto Çilingir

Ankara Esenboğa oto çilingir Ankara’da hizmet vermekte olan sertifikalı bir oto çilingir firmasıdır. Müşterilerimize oto çilingir olarak profesyonel ustalarımız ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Oto çilingir denilince akla ilk gelen araç kapısı açmak olabilir ancak firmamızda araç açma dışında, araç kumanda değişimi, araç kumanda kopyalama, araç immobilizer sistem bakımı, araç immobilizer sistem tamiri, araç immobilizer sistem kurulumu, araç kontak değişimi, araç kontak arıza giderimi gibi farklı birçok oto çilingir hizmeti sunmaktadır. Araç markası fark etmeksizin ister BMW olsun ister Mercedes hemen hemen tüm marka ve model araçlar için bu hizmetleri sağlamaktayız.

Kaybolan veya çalınan anahtarlarınızı araç hafızasından silme işlemini servislerin aksine çok kısa bir süre içerisinde yaparak kaybettiğiniz anahtarın sizlere risk oluşturmasını engellemekteyiz.  Aynı zamanda yıpranan veya arızalan araç kumandalarınızı yenisi ile değiştiriyoruz. Eğer araç anahtarınızı kaybederseniz araç anahtar ve kumandasını yeniden yapıyoruz. Araç kumandalarınızın içerisinde bulunan piller için değişim hizmet sağlamakla birlikte araç kontak arızalarınız için servis sağlamaktayız.

Esenboğa oto çilingir immobilizer sistem tamiri, bakımı ve kurulumu yapmaktadır. İmmobilizer sistem araçlarda bulunan bir güvenlik sistemidir. Bu sistem dâhilinde araç kontağına anahtar dışında herhangi bir cisim takıldığında araç kendini kilitleyerek hareket etmez. Buda aracınızı istenmeyen olaylara karşı korumaktadır. Araç kapı kilit yerlerinde zaman zaman arızalar oluşabilir bu kilitlerin değişimlerini, onarımlarını da Esenboğa oto çilingir olarak yapmaktayız.

Firmamız sağladığı oto çilingir hizmeti ile bir araç için yapılabilecek hemen hemen bütün çilingir servis hizmetlerini sizlere sağlamaktadır. Oto çilingir hizmetleri hakkında daha fazla bilgi ve fiyat bilgisi için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara!