Esertepe Çilingir

Esertepe Mahallesi‘nde oturup çilingirci arıyorsanız eğer doğru yerdesiniz. Bu güzel işlek ve canlı mahallenin uzman çilingir ve usta anahtarcıya sahip olduğunu biliyor muydunuz?

Size en yakın çilingir ustası olarak bizleri aradığınızda 15 dakikadan daha kısa sürede size ulaşıyoruz. Çünkü bizde hizmet asla ertelenmez. Sorun uzatılmada yerinde ve tek seferde çözülür. Bu bir ustalık göstergesidir.

Hizmet verdiğimi Esertepe Mahallesi‘nin çilingir ustası olarak kapılarınızın veya araçlarınızın tüm anahtar ve kilit sistemlerine ilk elden müdahale ediyoruz.

Esertepe Mahallesi çilingir ustası olarak eskimiş araç kumandalarınızı yıpranmış ev anahtarlarınızı oldukça kısa süreler içinde değiştiriyoruz. Her marka kilidin iç mekanizması bir süre sonra kullanım kaynaklı veya yağlanmadan dolayı yıpranıp zamanla kullanılmaz hale gelebilmektedir.

Bu tür durumlar yaşandığında genellikle kilit sistemi anahtar ile birlikte dönmekte veya anahtar kilidi açmamaktadır. Buna sebep olan durumu yerinde gözlemlemek ve çözüme ulaştırmak Keçiören Çilingir‘e düşen bir görevdir.

Bizi arayın ve gelip anahtar ve kilit sorununuzu uygun fiyatlara yerinde çözelim. 10 dakika içinde kapınızı sorunsuzca tekrar kullanmaya başlayın.

Tıkla Ara!