Oto Çilingir Ankara

Araç çilingir servisi sağlamakta olan firmamız Ankara’da hizmet vermektedir. Kaliteli ve güvenli servisimiz ile sertifikalı bir oto çilingir hizmet sağlamaktayız. Araç çilingir denilince çok dikkatli olmakta fayda var. İşinde profesyonel olmayan kişi ya da kişilerce aracınıza herhangi bir müdahalede bulunulursa aracınıza zarar verebilirler. Oto çilingir olarak profesyonel ekibimizle birlikte aracınıza zarar vermeden mağduriyetinizi gidermek adına çok kısa sürelerde adresinize gelmekteyiz.

İmmobilizer sistemlerle ilgili olarak anahtar kopyalama immobilizer arızaları gidermek gibi birçok servisi barındırmaktayız. İmmobilizer sistem 2007 den sonraki hemen hemen tüm araçlarda mevcut olan araç güvenlik sistemlerinden sadece bir tanesidir. Çalışma prensibi yapboz gibi olup kaput altına yerleştirilen immobilizer beyin ve anahtar uyumuna bağlıdır. Anahtarı kontağa taktığınız anda kaput altındaki immobilizer beynine bir sinyal gitmektedir. Eğer sinyal immobilizer beyin ile uyuşuyorsa aracınız çalışacaktır, ancak uyuşmuyor ise araç kendini kilitlemektedir. Zaman zaman immobilizer sistem arızaları yaşanabilmektedir. Araç anahtarı veya kaput altındaki immobilizer beyin herhangi bir darbe sonucu arızalanabilir bu gibi durumlarda Ankara oto çilingir olarak firmamız arızaların giderilmesini sağlamaktadır.

Yüksekten düşme, sıvı teması gibi istenmeyen kazalar sonucunda araç kumandanız arıza yapabilir. Firmamızda arızalanan araç kumandaları yenisi ile değiştirilmektedir. Bu işlem için araç servislerinin kapısını aşındırıp günlerce hatta haftalarca beklemenize gerek yok Ankara oto anahtarcı çok kısa süre içerisinde araç kumandanızı yenilemektedir. Bunula birlikte araç kumanda yedekleme veya araç kumanda değişimi hizmetleri de sağlamaktayız. Çok kısa süre içerisinde sağladığımız bu kumanda kopyalama ve yedekleme hizmetlerinde güvenlik nedeni ile eski kumandanızın hafızasını silip sizlere geri teslim etmekteyiz.

Oto çilingir olarak birçok marka model araç için çilingir hizmeti sağlamaktayız. Daha fazla bilgi için firmamız ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara!